Події довкола сільської землі.

Драматично розгортаються події після арешту сільського голови Козіка О.А. Після візиту до Рай.держ.адміністрації нашої ініціативної групи у складі декількох жінок, в ході якого владу попередили про заплановану акці протесту в день суду над Козіком, на наступний день вулиці села Кодаки патрулювали “правохоронні” органи на кількох автомобілях. З потенційних учасників було взято розписку про ознайомлення зі статтями кримінального кодексу. Дуже незвично було бачити таку кількість міліціонерів які весь день розїзджали по селі, і згадувати скарги дільничого про відсутність палива для службових поїздок.

Акція протесту на площі Леніна була скасована з побоювань щодо арешту учасників. Адже для цього був задіяний загін “Беркуту” в повному обмундируванні! Неймовірно, наскільки влада злякалася десятка жінок аби задіяти такі ресурси. Ах, як смішно було спостерігати цих кремезних дядьків в бронежилетах на пустій площі. Невже влада так високо оцінила свідомість кодачан? Дарма. Більшість громадян проігнорувала наші заклики до непокори. Як і варто було очікувати, вони вирішили відсидітися неприймаючи участі в подіях.

Суд над Козіком проходив в найкращих традиціях теперішнього правосуддя. За день розгляду справи було змінено три судді!

Найсерйьозіше обвинувачення яке йому надумали висунути – це крадіжка чужого врожаю сої, з розрахунку 3000 тон з гектара! Не дивно що такі обвинувачення руйнуються як картковий будинок кваліфікованим захистом. Очевидно що задача влади зараз “вибити” з Козіка оригінали документів в яких фігурують імена учасників причетних до земельної афери. Ці документи, як і печатку сіль.ради Козік завчасно заховав, аби унеможливити подальші кулуарні махінації.

Схоже Кодаківські події набувають розголосу http://kor.gov.ua/node/2386 і зачинщикам все важче утримувати ситуацію в рамках запланованого сценарію. Все більше імен вспливає в ході розгляду справи. Все чіткіше промальовується схема крадіжки землі, яка розпочалася з часів розпаювання. Схоже взбовталася давня муть, про яку  учасники афери раді були б не згадувати.

Що ж, будемо сподіватись, в боротьбі віднайдеться істина та справедливість.

Подробиці подій та нові деталі розслідування чекайте в наступному номері.

Іван  Диптан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *