Архів категорії: Інше

Результати голосування на виборах президента України 2019 по Кодаківській виборчій дільниці – ІІ тур

21 квітня 2019 :

510Зеленський
158Порошенко

Джерело https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp336pt001f01=720pt005f01=94.html

Відомості по дільниці

320307№ ВД
9761.К-сть одержаних бюлетенів
9862.К-сть виборців, внесених до списку
603.К-сть виборців, внесених до витягу для голос. за місцем перебув.
3004.К-сть невикор. бюлетенів
6235.К-сть виборців, які отримали бюлетені у приміщ.
536.К-сть виборців, які отримали бюлетені за місцем перебув.
6767.Загальна к-сть виборців, які отримали бюлетені
08.К-сть бюлетенів, що не підлягають врахуванню
6769.К-сть виборців, які взяли участь у голосуванні
810.К-сть бюлетенів, визнаних недійсними
21.04.2019 21:00 Дата та час протоколу

Результати по 1му туру: http://0.0.0.0/?p=895

Результати виборів президента України 2019 по Кодаківській виборчій дільниці – І тур

Перший тур – 31.03.2019

Зеленський
Володимир
198
Тимошенко
Юлія
163
Порошенко
Петро
111
Ляшко
Олег
59
Гриценко
Анатолій
55
Бойко
Юрій
50
Смешко
Ігор
35
Кошулинський
Руслан
10
Тимошенко
Юрій
9
Балашов
Геннадій
4
Шевченко
Олександр
4
Богомолець
Ольга
3
Кармазін
Юрій
3
Наливайченко
Валентин
3
Богословська
Інна
2
Безсмертний
Роман
1
Вілкул
Олександр
1
Каплін
Сергій
1
Скоцик
Віталій
1
Шевченко
Ігор
1
Бондар
Віктор
0
Ващенко
Олександр
0
Габер
Микола
0
Данилюк
Олександр
0
Дерев’янко
Юрій
0
Журавльов
Василь
0
Кива
Ілля
0
Корнацький
Аркадій
0
Кривенко
Віктор
0
Купрій
Віталій
0
Литвиненко
Юлія
0
Мороз
Олександр
0
Насіров
Роман
0
Новак
Андрій
0
Носенко
Сергій
0
Петров
Володимир
0
Ригованов
Руслан
0
Соловйов
Олександр
0
Тарута
Сергій
0
Дата та час протоколу 01.04.2019 00:05
№ ВД 320307
1.К-сть одержаних бюлетенів 969
2.К-сть виборців, внесених до списку 981
3.К-сть виборців, внесених до витягу для голос. за місцем перебув. 52
4.К-сть невикор. бюлетенів 248
5.К-сть виборців, які отримали бюлетені у приміщ. 678
6.К-сть виборців, які отримали бюлетені за місцем перебув. 43
7.Загальна к-сть виборців, які отримали бюлетені 721
8.К-сть бюлетенів, що не підлягають врахуванню 0
9.К-сть виборців, які взяли участь у голосуванні 721
10.К-сть бюлетенів, визнаних недійсними 7

Сайт Кодаківської с/р розпочав роботу на новому домені.

З 2018 року сайт Кодаківської с/р розпочав роботу на новому домені kodaky.rada.org.ua

“Згідно закону “Про доступ до публічної інформації” органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.”

На новини сайту можна підписатися по RSS каналу: http://rada.org.ua/rss/4050/  Потрібно буде встановити рідер, назразок цього плагіну

На сайті вже розміщено контактну інформацію http://kodaky.rada.org.ua/contacts/

Форму для звернення громадян http://kodaky.rada.org.ua/feedback/

А також матеріли та рішення сесії депутатів  http://kodaky.rada.org.ua/cesiya-%E2%84%961-13-19-33-16-02-2018/

Ось для прикладу протоколи сесії 27 від 22.01.2018 р. – session-27-min

Щорічний огляд видатків Кодаківської с/р за 2017 рік

Продовжуємо традицію аналізувати видатки з сільського бюджету за рік що завершується.  Ось тут звіт за попередній рік. На черзі 2017.

Цього разу я вирішив включити дані по нашим сусіднім селам – Ксаверівка та Барахти.
Це дозволить порівняти кількість та якість витрачених грошей, і більш наглядно дасть зрозуміти напрім розвитку села Кодаки серед інших місцевих громад.

Наприклад, в селі Барахти відразу кидається в очі значний відсоток виплат по ЗП – майже 40%. Іншим села витрачають на зарплату працівникам майже вдвічі менше. Решта коштів в основному були виділені на благоустрій та на ремонт доріг:


Ксаверівка також більшість коштів (приблизно дві третини бюжету) виділяє на оновлення та ремонти доріг. Відрахування на зарплату співрозмірні з Кодаками:


Село Кодаки найприорітетнішим напрямком вважають освітлення. На це було виділено близько третини бюджету (~600 тис.). Значна частина була витрачена на облаштування кладовища ~150 тис. та встановлення пам’ятника Захисникам України – 108 тис. гривень. На відміну від сусідніх сіл на ремонт вуличних доріг не було виділено жодних коштів.Також варто зазначити що більшість угод надходять одним і тим же підрядникам. До того ж багато замовлень мають вартість рівно 50 тис. грн. що дозволяє уникати звітності згідно закону про публічні закупівлі

Щоб збільшити детальну статистику – клацніть в правому кутку ^

Влада реагує на звернення громадян та турбується про екологію!

Ще минулого року Кабінет міністрів запустив сервіс https://ecomapa.gov.ua/ а також мобільний додаток до нього. Там є можливість завантажити фотографію незоконних сміттєзвалищ та одразу передати його координати.

Раніше, мешканці неодноразово зверталися усно та писали звернення до сільської ради щодо прибирання сміття але нажань ніякої реакції не слідувало. Але цього разу, сталося щось вражаюче і влада відреагувала! Сільська рада Кодак спромогляся прибрати Панський ставок після звернення мешканців через додаток на телефоні! Як мені відомо, в сільську раду навіть телефонували з мін.екології щоб контролювати виконання! Тому реакція була дуже оперативна і вже за кілька днів ставок прибрали.

Ось результат:
https://ecomapa.gov.ua/feedback/check/?CallCode=1415

Розкажу по порядку як це здійснити:

1. Завантажте додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.econkitsoft
2. Зфотографуйте через додаток звалище сміття. GPS повинен бути ввімкненим що лишити гео-мітку
3. Залиште звернення прибрати сміття та відправте через сервіс

Через кілька днів з вами зв’яжуться по телефону та попросять підтвердити чи звернення виконано. Успіхів в боротьбі за чистоту довкілля!

4-го червня Кодаки відсвяткувала ювілей села і відкрили пам’ятник Героям України!

4-го червня громада села Кодаки масштабно і урочисто відсвяткувала ювілей заснування новітньої частини села і відкрили пам’ятник Героям України! Приємно що формат цього свята отримав сучасне забарвлення, формат свята суттєво відрізнявся від формальних заходів які раніше часто-густо проводились в громаді. Дуже важливо що в рамках свята відбулось відкриття і освячення такого довгоочикуванного пам’ятного знаку Героям Незалежної України, які своїми життям заплатили за те щоб такі свята відбувалися під мирним українським небом! Важливо що в рамках свята відбувались не тільки народні гуляння і концерти а і пройшли спортивні заходи і змагання в яких активно примайла участь молодь, якої щодня стає все більше в нашому селі. Приємно констатувати що відбувається це завдяки грамотній співпраці молодої адміністрації села на чолі з Яна Кузьменко, робота сільського активу направлена на розбудову громади і села в цілому, основний метод це залучення до села нових активних і молодих мешканців! Головне всім працювати спільно і згуртовано і не забувати що Нові і Старі Кодаки це одна спільна громада!


Аналіз видатків бюджету села Кодаки на 2016 рік.

  Преамбула. Дана стаття має на меті проаналізувати ефективність витрачання бюджетних коштів Кодаківської сільської ради за поточний 2016 рік (за виключенням грудня).

      Скориставшись недавніми досягненнями у сфері прозорості урядування ми проаналізували відкриті дані по транзакціям (грошовим переказам) здійснені за поточний рік.

Ви до речі так само можете зайти на сайт spending.gov.ua
та здійснити пошук за розпорядником (кодаківська сільська рада) або кодом ЄДРПОУ розпорядника коштів (платника) – в даному випадку “04359293”

Там можна побачити що завдяки децентралізації за останній рік в бюджет села почали надходити солідні кошти, яких раніше вистачало хіба що на зарплату співробітникам сільcької ради (голова, секретар, бухгалтер) та опалення приміщень.

Можна сказати що “згори” тоді виділяли лише необхідний мінімум і ні про який бюджет для розвитку не йшло й мови. Але цього року ситуація кардинально змінилася. Тепер держава залишає чимало податків (Єдиний податок, акцизний збір, податок на землю та ін.) по місцю реєстації підприємства, або приватних осіб.

Щомісячні звіти про надходження до бюджету від платників податків ви може побачити на сайті сільської ради http://rada.kodaky.org.ua

Отже, станом на кінець року (3.12.16) було витрачено більше ніж 1,5 мільйона гривень! Непогано. Давайте перевіримо куди пішли ці гроші.

        • тут витрати у грошовому вираженні:

        • пропорції витрат у відсотках:

Як можна побачити з графіків вище, найбільна частка податків пішла на утримання самої сільської ради. Приблизно 35% відсотків. Сюди входить:

        1. Поточний ремонт будівлі с/ради за 266 тис. гривень.
        2. Зарплата для голови с/р, секретар та бухгалтер. Сюди входить 100% премії для кожного
        3. Поточні витрати: опалення, елекроенергія, канцелярія, та ін. Майже 12% від усього бюджету.

Йдем далі. Освітлення – мабуть найбільший привід для гордості місцевої влади, потяг на 22 відсотків бюджету, це 425 тис. гривень! Це найбільша стаття видатків на розвиток за 2016 рік.

Ремонт доріг майже на 100 тис. грн. Тут нібито питань не виникає.

Вікна в школу – рівно 100 тисяч гривень. Дуже дивує така рівна сума. Платіж був проведений через відділ освіти Васильківського РДА, тож можна припустити що це була директива районної влади.

Цікаво що частина вікон в школі вже замінена, з коштів вирученого з продажу пам’ятника Леніну. Тоді це було проведено по “сірій” схемі, оскільки школа не утримується з сільського бюджету. Але чи “район” врахував ці необліковані вікна при закупівлі нових? Питання.

 

Також чимало коштів було виділено на сільський клуб, а саме на бібліотеку. За словами бухгалтера сільради, дитсадок та будинок культури передано на баланс району, тому всі закупівлі йдуть через субвенції в РДА. Так було витрачено близько 60 тис. на заміну вікон, 22 тис на нові двері та ще 10 тис на закупівлю комп’ютерів в бібліотеку. Загалом майже 100 тисяч пішло на клуб.

Дуже цікавим під кінець року є придбання обладнання для відеоспостереження по селі в Кодаках на суму 147 (перерахували поки 107 тис) та 25 тисяч на відеоспостереження приміщень с/ради. Договір можна побачити на сайті PROZORRO.ORG

Згідно нового закону про державні закупівлі замовлення більше 50 тис. гривень в обов’язковому порядку публікуються на сайті prozorro.org, а більше 100 тис. обов’язково проводити тендерну процедуру.

Повний список витрат можна подивитися в табличці нижче

Кодачани домагаються повернення пайової землі.

Пройшло рівно чотири роки, палали майдани, прогреміла війна, а в нашому сільському болоті все як і було. Хіба що леніна вже нема. А от бувша ригівська влада схоже пересідила всі потрясіння, і повертається до звичного укладу життя. Власне не вперше це для них, мабуть вже звикли. Певно і днрівський прапор десь про всяк випадок лежить. Та от ці майдануті все ніяк не угомоняться. Все лізуть “під коври”, тормошать цей затишний тарганник. От і знов за ці 100 гектар. Ось тут почитайте як припинилася ця історія минулого разу.

Тож учора ця історія отримала динамічний розвиток! Виходить минулий голова Козік не сидів ці роки без діла. Він готував вендетту, як граф Монте-Крісто!

Давайте пригадаємо як це було. Історія почалася 2012 року:

десь на початку року Козік як сільський голова довів до відома жителів що частка їх паїв, що виділена під пасовиська, вже належить вже не їм, а якимось підставним жителям Луганської області. Це за його словами “провернула” районна влада ще 2010 року.

6 квітня в село приїздить делегація від району втихомирювати народ

24 травня Козіка арештували. Очевидно за непокору.

Але вже 8 черня звільнили

За цей час точиться боротьба яку Козік програє, і 14 вересня він втрачає своє підприємство.

Багато незрозумілого коїлося в той час. Напевно йшла якась підкилимна гра. І ось ми тепер можемо почитати в подробицях як це відбулося зі слів Козіка:

kozik-1kozik-2kozik-3kozik-4

Як бачимо після його після його арешту тодішній голова РДА Сабадаш, вимагав від Козіка 50тис гривень, обіцявши закрити кримінальну справу. Але Сабадаш обдурив Козіка, після того як той заплатив гроші. Козіка було усунуто з посади сільського голови, а його підприємство захопили рейдери.

Станом на 2016 рік, Козік домігся виправдання по всім звинуваченням проти нього, і натомість домігся відкриття кримінальної справи проти Сабадаша за вимагання грошей.

Станом на сьогодні у нього вже 13 звернень щодо корупційних дій Васильківської мафії до різних правових інстанций.

Також Козік заручається підтримкою депутата ВР Віктором Кривенком який приїздить в село в кінци цього літа і проводить зустріч із обкраденими пайовиками села Кодаки і васильківськими посадовцями.

22.09.2016., за сприяння Народного депутата України – Віктора Кривенко, у приміщенні Верховної ради України, відбувся брифінг по питанню фактів рейдерства і розкрадання пайових земель у селі Кодаки, нинішнім мером Василькова – Сабадашем.

А також пайовики провели мітинг під стінами Верховної Ради

miting-pid-vr

селян підтримав депутат ВР по нашому мажоритарному округу Віктор Романюк

Підсумки поїздки пайовиків КСП Кодачанка до Верховної Ради

 

Більше світлин та видива можна побачити тут http://shitimech.com/

Чия то земля? Онлайн-розслідування.

Віднедавна з’явилося чимало електронних сервісів які допомагають викривати корупцію.
От наприклад на основі відкритої інформації про право власності та речові права на земельні ділянки, можна перевірити кому належить та чи інша ділянка.

Тут кожен може провести своє власне розслідування, не виходячи з дому. Для прикладу:

 1. Зайдіть на сайт публічної кадастрової карти, та введіть в пошук кадастровий номер 3221483800:03:008:0079
 2. Перемкніть “Базові шари” карти на вид з супутника для кращого орієнтування. Ви побачите приблизно таке

3. Для того щоб отримати інформацію про власника, натисніть нижній рядок з віконця посередині – Інформація про право власності та речові права

4. Далі потрібно зареєструватися на сайті, за допомогою банківської картки (Ощад або Приват). Детально як це робиться пожна подивитися тут

5. І нарешті, коли Ви пройдете перевірку, ви зможете побачити цікаву інформацію:

Відомості про земельну ділянку
Кадастровий номер земельної ділянки 3221483800:03:008:0079
Цільове призначення Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Форма власності Право власності
Площа земельної ділянки 0.22 га
Місце розташування Київська область, Васильківський район, Кодаківська сільська рада, провулок Леніна, 3
Відомості про суб’єктів права власності на земельну ділянку
* інформація про власника (землекористувачів) є довідковою, актуальна інформація міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи Тут буде прізвище людини яка є власником ділянки
Дата державної реєстрації права (в державному реєстрі прав) Інформація відсутня
Номер запису про право (в державному реєстрі прав) Інформація відсутня
Орган, що здійснив державну реєстрацію права (в державному реєстрі прав) Інформація відсутня

 

Так само можна перевірити кожну ділянку, що виділена синім кольором – просто підведіть курсор на ділянку що вас цікавить. І далі по тим самим крокам.

Таким чином, Ви побачите кому належать Бачинський (3221483801:00:001:3423) та Кузінерські ставки (3221483801:00:001:3422), ділянки парку та зелені зони в селі (3221483801:01:031:0020)

Успіхів у розкриттях! :)

Події довкола сільської землі.

Драматично розгортаються події після арешту сільського голови Козіка О.А. Після візиту до Рай.держ.адміністрації нашої ініціативної групи у складі декількох жінок, в ході якого владу попередили про заплановану акці протесту в день суду над Козіком, на наступний день вулиці села Кодаки патрулювали “правохоронні” органи на кількох автомобілях. З потенційних учасників було взято розписку про ознайомлення зі статтями кримінального кодексу. Дуже незвично було бачити таку кількість міліціонерів які весь день розїзджали по селі, і згадувати скарги дільничого про відсутність палива для службових поїздок.

Акція протесту на площі Леніна була скасована з побоювань щодо арешту учасників. Адже для цього був задіяний загін “Беркуту” в повному обмундируванні! Неймовірно, наскільки влада злякалася десятка жінок аби задіяти такі ресурси. Ах, як смішно було спостерігати цих кремезних дядьків в бронежилетах на пустій площі. Невже влада так високо оцінила свідомість кодачан? Дарма. Більшість громадян проігнорувала наші заклики до непокори. Як і варто було очікувати, вони вирішили відсидітися неприймаючи участі в подіях.

Суд над Козіком проходив в найкращих традиціях теперішнього правосуддя. За день розгляду справи було змінено три судді!

Найсерйьозіше обвинувачення яке йому надумали висунути – це крадіжка чужого врожаю сої, з розрахунку 3000 тон з гектара! Не дивно що такі обвинувачення руйнуються як картковий будинок кваліфікованим захистом. Очевидно що задача влади зараз “вибити” з Козіка оригінали документів в яких фігурують імена учасників причетних до земельної афери. Ці документи, як і печатку сіль.ради Козік завчасно заховав, аби унеможливити подальші кулуарні махінації.

Схоже Кодаківські події набувають розголосу http://kor.gov.ua/node/2386 і зачинщикам все важче утримувати ситуацію в рамках запланованого сценарію. Все більше імен вспливає в ході розгляду справи. Все чіткіше промальовується схема крадіжки землі, яка розпочалася з часів розпаювання. Схоже взбовталася давня муть, про яку  учасники афери раді були б не згадувати.

Що ж, будемо сподіватись, в боротьбі віднайдеться істина та справедливість.

Подробиці подій та нові деталі розслідування чекайте в наступному номері.

Іван  Диптан.