Архів автора: Revuk

Прокуратура затримала посадовців під час одержання ними неправомірної вигоди.

Працівники обласного Управління захисту економіки Нацполіції та Києво-Святошинської місцевої прокуратури затримали посадовців під час одержання ними неправомірної вигоди.

В межах провадження правоохоронці встановили, що вказану суму коштів голова сільради та директор комунального підприємства вимагали від громадянина за підписання безоплатного договору щодо розчистки земельної ділянки, а також не перешкоджання останньому у вивезенні верхнього шару грунту.

18 жовтня оперативники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції та слідчі Києво-Святошинської місцевої прокуратури затримали зловмисників під час отримання першої частини неправомірної вигоди – 35 тисяч гривень.

Фігурантам справи загрожує покарання, передбачене ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
null


Національна поліція України
тел.довіри (098) 103-96-59
[email protected]

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку

4-го червня Кодаки відсвяткувала ювілей села і відкрили пам’ятник Героям України!

4-го червня громада села Кодаки масштабно і урочисто відсвяткувала ювілей заснування новітньої частини села і відкрили пам’ятник Героям України! Приємно що формат цього свята отримав сучасне забарвлення, формат свята суттєво відрізнявся від формальних заходів які раніше часто-густо проводились в громаді. Дуже важливо що в рамках свята відбулось відкриття і освячення такого довгоочикуванного пам’ятного знаку Героям Незалежної України, які своїми життям заплатили за те щоб такі свята відбувалися під мирним українським небом! Важливо що в рамках свята відбувались не тільки народні гуляння і концерти а і пройшли спортивні заходи і змагання в яких активно примайла участь молодь, якої щодня стає все більше в нашому селі. Приємно констатувати що відбувається це завдяки грамотній співпраці молодої адміністрації села на чолі з Яна Кузьменко, робота сільського активу направлена на розбудову громади і села в цілому, основний метод це залучення до села нових активних і молодих мешканців! Головне всім працювати спільно і згуртовано і не забувати що Нові і Старі Кодаки це одна спільна громада!